تکنیک های بکار رفته

۱- دستکاری تصویر با ابزار های کلون و پتنت استمپ فتوشاپ

۲- تغییر و تنظیم رنگ

۳- بهبود کیفیت تصویر با افکت های فتوشاپ

طراح

مسافر کربلا

آشنایی با فتوشاپ
مهارت

تصویر اصلی ای که کار از روی اون ساخته شده رو هم گذاشتم شاید کسی بهتر بتونه یا بخواد با تصویر اصلی یه طرح دیگه بزنه در جهت گسترش فرهنگ شهادت طلبی و جهاد فی سبیل الله. اللهم و تقل هذا القلیل و الحقنا بالشهداء

والپیپر پاسدار رشید سپاه اسلام شهید مجید دائی دائی

مشخصات شهید

نام: مجید
نام خانوادگی: دائی دائی
نام پدر: علی اکبر
تاریخ تولد: ۲۸/۶/۱۳۴۲
بیست و هشت شهریور ماه هزار و سیصد و چهل و دو
محل تولد: قزوین
تحصیلات: دیپلم
شغل: پاسدار وظیفه
وضعیت تأهل: مجرد
تاریخ شهادت: ۳۰/۸/۱۳۶۴
سی آبان هزار و سیصد و شصت و چهار
محل شهادت: هورالهویزه
یگان اعزام کننده:سپاه قزوین
محل دفن: گلزار شهدای قزوین . در جوار امام‌زاده حسین (فرزند امام رضا علیه‌السلام)

وصیتنامه شهید مجید دائی دائی

بسمه تعالی
إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَ الَّذِینَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أُولئِکَ یَرْجُونَ رَحْمَتَ اللَّهِ وَ اللَّهُ غَفُورٌ رَحِیمٌ. (بقره / ۲۱۸)
با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و با سلام بر کلیه نیروهای وفادار به خط امام. اینجانب مجید دائی دائی فرزند علی اکبر شهادت به وحدانیت خدا و شهادت به حضرت محمد (ص) آخرین پیغمبر او و شهادت بر علی (ع) خلیفه و جانشین نبی اکرم می¬دهم؛ و شهادت به اینکه امام خمینی فرزند علی (ع) در خط نبی اکرم قرار دارد و این انقلاب زمینه ساز انقلاب و حکومت عدل جهانی حضرت مهدی (عج) می باشد. باری خانواده عزیزم اکنون که دست به قلم برده ام نه اینکه وصیت‌نامه‌ای بنویسم چون می‌دانید نوشتن وصیت در شروع به کسانی تعلق می¬گیرد که مال‌التجاره‌ای داشته باشند ولیکن بنده با توجه به موقعیت کنونی کشور عزیز تصمیم گرفتم پیام نامه‌ای برای خانواده ام و سندی بر حقانیت خط سیر شهدا باشد می نویسم.
خانواده عزیزم همان‌طوری که می دانید هدف من و دیگر رزمندگان فقط و فقط برای رضای خدا و اطاعت فرمانِ او بوده است. و در اجرای همین فرامین بوده که به شهادت رسیده ام. پس کاری را انجام داده‌ام که دقیقاً خواستِ الله و امتِ حزب الله بوده که شما عزیزان باید از صمیم قلب خوشحال باشید که فرزند شما در خطی قدم برداشت، و شهید شده، همان ادامه خط ائمه اطهار به خصوص سرور شهیدان تاریخ حضرت حسین ابن علی (ع) بوده. با این تفاصیل آیا امام حسین از بین رفت؟ خیر! چون {امام حسین} شهید شد و قرآن دقیقاً ذکر کرده شهیدان زنده‌اند و در نزد خدا روزی می‌خورند پس شهدای ما زندگان تاریخند یاد آنان همیشه به یادگار و سرمشق و الگوی نسل ها می‌ماند و لذا بدانید شهادت آرزوی کلیه مسلمین است.
چون انسان در هر موردی خوبِ آن را انتخاب می کند حال که مرگ هست پس بهترین مردن را من انتخاب کردم که مرگی نیست بلکه زندگی جاودانی را بدست آورده ام.
در اینجا صحبتی با خانواده عزیزم دارم فقط به عنوان پیامی و نصایحی بوده باشد که ان شاء الله این را دقیقاً قبول کنید.
در وهله اول به پدر و مادرم: ای عزیزان بدانید من همیشه دعاگوی شما بودم لکن خود می¬دانید زندگی صحنه مبارزه است، {مبارزه} از اول خلقت بشر بوده است: همیشه یک سری در خط شیطان قرار می گیرند و یک سری در خط الله؛ و این بس افتخاری بزرگ است که ما در خط الله قرار گرفتیم و تکیه گاه مان را او قرار دادیم و از هیچ ابر جنایتکاری کمک نمی گیریم و می دانیم و یقین داریم دست خدا بالاترین قدرت‌ها ست.
و حال اگر انسان هایی در این راه فدا شدند خوش به سعادتشان که امامانمان و معصومین ما در این راه فدا شدند. ضمناً بدانید خداوند امانتی به شما داده بود و آن را باز پس گرفته و از شما می‌خواهم دقیقاً کاری را انجام دهید که زینب (س) در سوگ شهیدانش انجام داد و کاری نکنید روح من در ناراحتی باشد مجالس ترحیم را ساده برگزار کنید به همه تبریک بگویید و بگویید وصیت شهید به شما دعا برای طول عمر امام عزیزمان است.
پیامی برای برادرم دارم محسن جان! من هیچ‌وقت نتوانستم حق برادری را برآورم. از شما تقاضای بخشش دارم و هیچ گاه از یاد خدا غافل مباشید و همیشه در خط امام و انقلاب حرکت کنید با سختی‌ها مبارزه کنید که انسان در کوره راه سختی و آزمایشات الهی هست که به درجه عالی تقوا و ایمان می رسد.
پیامی برای خواهران عزیزم خواهران عزیز! در درجه‌ی اول از شما تقاضا دارم که پاسدار خون شهدا باشید و ادامه دهنده راه او و الگو به عنوان خواهر شهید. در زندگی هیچ گاه خدا را فراموش نکنید. فقط هر چه خواستید از او بخواهید. اگر خود را کوچک می کنید برای خدا بکنید. در کلیه مسائل انقلاب شرکت کنید در نماز جماعات و جمعه در خدمت به انقلاب و اسلام کوشا باشید. حال از هر طریق باشد حتی دفاع لفظی از خط امام، و خواهش و پیام دیگرم حفظ حجاب شما است حتماً حجاب را رعایت کنید که نجابت یک زن در حفظ حجاب خود است لذا بدان حفظ حجاب تو در مقابل نفس کوبنده‌تر از خون من است. برایم گریه زاری نکنید و اگر هم گریه ای هست سوگواره ای هست فقط به خاطر حضرت حسین ابن علی (ع) و یاران مظلوم او باشد.
و ضمناً یک پیامی برای اقوام و فامیل ها دارم، که به عنوان تذکری است که بارها شنیده اید و این بار از یک شهید بشنوید، راهی که ما رفتیم در ارتباط با اطاعت خدا بوده که با دستور امام عزیزمان صورت گرفته، یعنی دستور امام برایمان حجت است، حرف او حرف خداست، هیچ شکی هم نداریم و به خاطر وجود پربرکت ایشان بوده که خداوند به ما این همه پیروزی اعطا کرده و اگر می‌بینیم اشخاصی یا گروه هایی در مقابل این امام قرار می گیرند و یا نابود می شوند، این نشانگر حقانیت او و پشتیبانی خدا از اوست. و حال از شما می‌خواهم این نعمتی را که نصیبمان شده قدرش را بدانید و از یک سری از شماها تقاضای تجدید نظر در عقایدشان را دارم که هنوز فکرشان و قدمشان را با این انقلاب وفق نداده‌اند. بدانید هرکس بخواهد در مقابل این سیل خروشان بایستد، فنا می شود، چون سرچشمه این سیل به خدا وصل است و هیچ گاه از خروش نمی‌افتد. و ضمناً خود را بی طرف نشان ندهید، بیایید در خط انقلاب.
اگر دنیا و آخرت را می خواهید، همیشه مدافع خط اصیل اسلام باشید. در عمل پیاده کنید، مدافع امام و روحانیت اصیل که در صحنه هستند. از دولت و حکومت که دفاع از اینان دفاع از دین خداست باشید.
در آخر این را از صمیم قلب می‌گویم اگر اشخاصی بخواهند باز از درِ خصومت با این حکومت درآیند، هیچ گاه راضی نیستم قطره اشکی برایم بریزند و حتی در مجالس ترحیمی که به اسم من است شرکت کنند، که روحم را سخت می‌آزارند.
امیدوارم همه به خود آیند و دست از لج‌بازی بردارند، بدانند که این انقلاب جند الله و حزب الله و روح الله دارد، هیچ گاه شکست نمی‌خورد.
در آخر از خانواده عزیزم می‌خواهم که یک سری قرض‌های روزه و نماز دارم که لیست آن در بسیج هست، حتماً بجا آورید. و از این دنیا یک موتور دارم که آن را تحویل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدهید تا آن را در راه اسلام مصرف کنند. و اگر چیزی از من بجا مانده تمام آن را به مصارف الهی برسانید که نمی‌خواهم از این دنیا چیزی به اسم من باقی باشد، حتی به عنوان یک لباس. همه شما را به خدا می سپارم و از همه شما می خواهم از خدا برایم طلب بخشش گناهانم را بکنید.
به امید فرج آقا امام زمان (عج) و حکومت عدل حضرت مهدی.
آن کس که تو را شناخت جان را چه کند              فرزند و عیال و خانمان را چه کند
دیوانه کنی هردو جهانش بخشی             دیوانه‌ی تو هر دو جهان را چه کند
***
اگر باشد قرار آخر بمیرم          نمی‌خواهم که در بستر بمیرم
والسلام ۱۳۶۱/۱۱/۱۷

۵ پاسخ
 1. کعبه عشق
  کعبه عشق says:

  عجب طرح دل نشینی
  عجب لبخند عاشقانه ای خوشبحالش …
  نمی دانم هم اکنون در کجای بهشت در کنار ارباب مشغول لبخندی …
  فقط یک آرزو دارم که در دنیایِ شیرینی که داری میان قلب پرشورت …
  یادی زما آیندگانتان کنید
  دعایمان کنید
  کنار ارباب بیاد ما بیچارگان و هرروز در دام نَفس افتادگان هم باشید …
  دلهایمان را به دست بگیرید و با نگاهتان وجودمان را مستحکم و استوار کنید …

  اللّهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  پاسخ
 2. برادر زاده شهید
  برادر زاده شهید says:

  سلام
  خدا خیرتان دهاد
  خیلی ممنون و متشکر
  .
  سایر تصاویر و متون مزتبط با شهید در نشانی زیر در دسترس است:
  hajmmdd.persiangig.com

  پاسخ
 3. حسین براتی
  حسین براتی says:

  سلام رزمنده
  ما دورادور خدمت شما ارادت داریم و کارهاتون رو دنبال می‌کنیم و از آموزش‌هاتون بهره‌مند می‌شیم.
  دعای خیر بچه حزب‌اللهی‌ها بدرقه راهت مسافر کربلا…

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *